Siedle partner
Mapa stronyMapa strony StartStart KontaktKontakt
Logo firmy
strzałkaTwój ekspert w dziedzinie instalacji słaboprądowych Oferta pracy 
grafika
ikona

Firma

Wszystko co chciałbyś o nas wiedzieć

Krótka historia
Nasze atuty
Referencje
Autoryzacje i certyfikaty
Załoga

Krótka historia

Czyli jak to się robiło w dawnych czasach...

Firma założona została w 1998 rozpoczynjąc swoją działalność na polskim rynku z dniem 1 stycznia 1999 roku.

Już od samego początku firma nasza nastawiona była na realizację systemów związanych z ochroną przeciwpożarową (Systemy Alarmu Pożarowego, Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze) oraz cyfrowej transmisji danych.

Wraz z rozwojem firmy jej pracownicy zdobywali kolejne kwalifikacje zawodowe w postaci certyfikatów i uprawnień renomowanych producentów.

Firma prowadzi aktywną dywersyfikację swej działalności i na dzień dzisiejszy obejmuje swym zasięgiem całą Europę. Jednocześnie rynek wymuszał stałe poszerzanie oferty usług. W chwili obecnej w zakresie naszego zainteresowania znajdują się wszelkie instalacje niskoprądowe i automatyka.Nasze atuty

Tylko kilka powodów, dla których lepiej z nami stracić niż z innymi zyskać...
 • Kompleksowa obsługa od projektu po testy końcowe

  Oferujemy pełną koordynację inwestycji od fazy specyfikacji wymagań użytkownika, przygotowania projektu, doboru urządzeń poprzez jej zabezpieczenie logistyczne i realizację, a na testach i pomiarach finalnych skończywszy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania renomowanych producentów oraz własne, zgodne z aktualnymi unormowaniami


 • Szeroka oferta rozwiązań i usług

  Ponieważ współpracujemy z wieloma liczącymi się na rynku markami, jesteśmy w stanie zaoferować szeroki asortyment rozwiązań, dobranych ściśle na miarę potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. W chwili obecnej w ofercie mamy systemy i urządzenia ponad 30 producentów.


 • Bogate doświadczenie


 • Nie jesteśmy firmą debiutującą na rynku - działamy w branży już od ponad 7 lat i mamy na swoim koncie kilkadziesiąt z powodzeniem zrealizowanych inwestycji. O jakości naszej pracy świadczy zadowolenie nszych klientów wystawiających nam wysokie noty.

 • Wykwalifikowana kadra specjalistów

  Największą wartością naszej firmy jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników. Ich praktyczne, niejednokrotnie unikalne umiejętności potwierdzane są i uzupełniane wiedzą zdobywaną w trakcie kursów i szkoleń certyfikacyjnych.


 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Dysponując tak wykwalifikowaną kadrą, służymy swoim klientom pomocą w eksploatacji i konserwacji zakupionych przez nich systemów zarówno w okresie gwarancyjnym jak i poźniejszym.

  Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania mają pełne wsparcie serwisowe.Referencje

Niektórzy już nas kochają...

Siłą naszej firmy jest wykwalifikowany personel z bogatym doświadczeniem praktycznym nabytym w trakcie wielu naszych dotychczasowych realizacji. Jest ich już ponad 40 na terenie całej Europy. Naszą dewizą zawsze była i jest maksyma "zleć i zapomnij" co potwierdzają nasi klienci.

Proponujemy zapoznanie się z listą zrealizowanych inwestycji oraz opiniami wystawionymi przez inwestorów[Rozmiar: 123 bajtów]Autoryzacje i certyfikaty

Współpracujemy z największymi (z małymi też)...

Lista producentów z którymi kooperujemy jest długa, dzięki temu mamy możliwość wyboru z szerokiej gamy rozwiązań. Zawsze staramy się posiadać aktualną wiedzę dotyczącą oferowanych systemów. Jej źródłem są firmowe szkolenia autoryzacyjne, a potwierdzeniem stosowne certyfikaty i autoryzacje.[Rozmiar: 123 bajtów]Załoga

Kto za to wszystko odpowiada?
Zarząd
Prezes zarządu mgr inż. Grzegorz Machura
Pracownicy
Dział handlowy Piotr Dobrzyniecki
Serwis Lech Jędrychowski
Michał Kańtoch
Piotr Graczyk

© DeltaSoft-Project S.C. 2006